O firmě

Firma Jiří Haas je držitelem certifikátů "Certifikovaný makléř", "Realitní akademie - Právo a nemovistosti v realitní praxi" a "Spolehlivá firma".

Specializuje se na zprostředkování prodeje či pronájmů domů, bytů, chat a pozemků především v lokalitě  Jizerských hor v obcích Smržovka, Albrechtice v Jizerských horách, Desná, Lučany a v okolí 20 km. V rámci zprostředkování umí kompletně zpracovat veškerou nutnou dokumentaci, jako jsou zajištění odhadu nemovistosti, sepsání kupní nebo nájemní smlouvy, návrh na vklad do katastru nemovitostí a další nutné dokumenty.

Zajišťuje dohled nad finančními a realitními transakcemi a v případě potřeby dokáže zajistit i právní služby jako například úschova finančních prostředků u advokáta.

Firma preferuje lidský osobitý přístup ke každému klientovi, kterému dokáže nabídnout kompletní předprodejní i poprodejní servis při nákupu realit. K dosažení tohoto cíle využívá nejmodernějších technologií za účelem co nejrychlejšího dokončení obchodu za cenu, která bude vyhovovat všem zúčastněným stranám.

Mimo zprostředkování prodeje nebo pronájmu firma Jiří Haas poskytuje kompletní poradenské služby v oblasti realit. Řešíte-li jakýkoliv problém s Vaším domem, bytem, chatou či pozemkem, zde dostanete vždy konkrétní a užitečné rady k vyřešení Vašeho problému.

 
 
 
  702 473 848